KÜNYE

İMTİYAZ SAHİBİ

Cemre Bilişim Reklam ve Dağıtım Hizmetleri

(bilgi@cemrebilisim.com)

 

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

Umut ACAR

uacar@anayurthaber.com

 

EDİTÖRLER

İlyas KURU – ikuru@anayurthaber.com 

Taner ACAR – tacar@anayurthaber.com

Burak YİĞİT – byigit@anayurthaber.com

Bora ÇINAR – bcinar@anayurthaber.com 

Semih TAŞTAN – stastan@anayurthaber.com 

 

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ (Çalışma Saatleri 23:00-08:00)

Mert HIZMALI – mhizmali@anayurthaber.com 

Oğuzhan YÜKSEL – oyuksel@anayurthaber.com 

Sena ACAR – sacar@anayurthaber.com 

 

YAZILIM

 WDENews

 

DOMAIN SERVİSİ

www.isimtescil.net

 

HOSTING SERVİSİ

Cemre Bilişim

 

BASIN BÜLTENLERİ

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (haber@anayurthaber.com)

 

ADRES

Gedikkaya Mh. Gedikkaya Cd. No:105 Giresun / Türkiye

TELEFON & WhatsApp

0543 408 00 00

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. aksamhaberi.com yazıların sorumluluğunu almaz.

 

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2016 anayurthaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. anayurthaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar anayurthaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

 

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the anayurthaber.com. However, sometimes the anayurthaber.com uses third parties to process your information. anayurthaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the anayurthaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the anayurthaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the habermalazgirt.com and its services. When you use anayurthaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the anayurthaber.com cookies section of our full Privacy Policy.

 

Hukuka Aykırılık Bildirimi

Firmamıza ait olan www.anayurthaber.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri iletisim@anayurthaber.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.